Про це повідомили в телеграм-каналі UNITED24.
Зірка серіалу "Надприродне" та амбасадор UNITED24 Міша Коллінз разом з американським режисером Даріусом Мардером провели день у Сумській області. Разом з підрозділом ДСНС вони побували на території, де проходить гуманітарне розмінування, побачили роботу водолазів та познайомилися з пошуковими собаками.
Фото: UNITED24
Фото: UNITED24
"Я вражений українською стійкістю", — зазначив Міша Коллінз.
Кінематографісти заїхали подивитися на школу, яку повністю зруйнував ворожий "шахед". Саме цей підрозділ ДСНС першим прибув на пошуково-рятувальні роботи.
Фото: UNITED24
Фото: UNITED24
Міша Коллінз як амбасадор UNITED24 збирає $450 тис. на машину для розмінування, яка допоможе повернути життя на українські землі.
Фото: UNITED24
Фото: UNITED24
У вівторок, 21 травня, актор із серіалу "Надприродне" Міша Коллінз прибув до української столиці.