Вбивцю продюсера серіалу «Завдання трьох тіл» засудили до страти

Колишнього керівника Yoozoo Games Сюй Яо засудили в Китаї до страти за вбивство голови компанії Лінь Ці в 2020 році. Компанія пов'язана з «Грою престолів» та новим хітом Netflix «Завдання трьох тіл», повідомляє Deadline.

Сюй отруїв 39-річного Ліня у грудні 2020 року. Імовірно, приводом для вбивства стали ділові операції компанії.

За даними суду, Лінь відчув себе погано після того, як випив чашку чаю пуер. Він потрапив до лікарні та помер у ній через 10 днів. Поліція затримала Сюя невдовзі після смерті Ліня.

Повідомляється, що Сюй отруїв й інші напої в офісі. Через це захворіло ще четверо людей, але ніхто з них не помер. Під час засідання суду сказали, що він зробив це через суперечки із двома з них.

За повідомленнями китайських ЗМІ, Yoozoo має права на екранізацію популярної китайської науково-фантастичної трилогії «Завдання трьох тіл», а Сюй очолює дочірню компанію, яка відповідає за пов'язаний з нею бізнес.

2020 року компанія надала Netflix право на виробництво адаптації трилогії. Його продюсують творці «Гри престолів» Девід Беніофф та Д.Б. Вайс, а Лінь був зазначений як виконавчий продюсер серіалу.

Крім того, Yoozoo, також відома як Youzu Interactive, працювала над створенням Game of Thrones: Winter Is Coming – ігри за мотивами серіалу.

Серіал "Завдання трьох тіл" заснований на трилогії "Спогади про минуле Землі" китайського письменника Лю Цисіня. Перший сезон вийшов на Netflix 21 березня. Згідно з його описом, «на різних континентах, у різний час п'ять геніальних друзів роблять неймовірні відкриття, здійснюючи прорив і з'ясовуючи, що світ перебуває перед екзистенційною загрозою».

01.04.2024


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *