У Лондоні проходить художня виставка про вплив війни на українських дітей

У Лондоні відкрилася виставка робіт відомої британської художниці Арабелли Дорман під назвою «Child of War» про руйнівний вплив війни на дитяче життя та ментальне здоров'я, створених після її візиту в Україну.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило посольство України у Великій Британії.

«На виставці представлені нові картини Дорман, які вона створила під враженням від поїздки в Україну (Київ, Буча, Ірпінь), а також артефакти зі зруйнованої української школи та колажі, що складаються із сотень малюнків і висловів дітей з усього світу», – йдеться в дописі.

Виставка проходитиме триватиме до 6 червня за адресою: Ukrainian Catholic Cathedral, 21 Binney Street, Mayfair London. Вхід безплатний.

Добровільні пожертви будуть спрямовані на діяльність Українського центру підтримки в Лондоні та благодійної організації «Beyond Conflict».

Посольство подякувало за підтримку Ukrainian Catholic Cathedral of the Holy Family Beyond Conflict Ukrainian Welcome Centre / Український центр підтримки та War Through Children's Eyes.

Нагадаємо, у центрі Спілки української молоді у Великій Британії «Тарасівка» у Вестон-он-Тренті (графство Дербішир) відбулася церемонія вшанування памʼяті українських героїв.

Фото: Embassy of Ukraine to the UK / Фейсбук

24.05.2024


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *