У Києві з'явився новий мурал, присвячений бійцю "Азова"

Про це повідомляє один із авторів мурала, художник Віталій Гідеван на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що новий мурал присвячений бійцю "Азова" Андрію Огороднику на позивний "Оджос", який з перших днів повномасштабного вторгнення боронив рідний Київ, а потім полетів до заблокованого Маріуполя на допомогу бійцям "Азову". 

"24 лютого 2022 року він добровольцем долучився до підрозділу ТрО "Азов-Київ". На Київщині Оджос із побратимами тримав позиції в районі сіл Мощун, Горенка і Пуща-Водиця. 25 березня Оджос разом з іншими добровольцями відправився на підсилення у місто Маріуполь, де приєднався до бійців "Азову"", - повідомив у своєму дописі Віталій Гідеван.

15 квітня Оджос разом із бійцями свого підрозділу здійснив прорив на "Азовсталь", де і загинув від уламкового поранення 26 квітня 2022 року.

Того дня по його позиції був приліт із 82-мм міномета. Кілька годин воїна намагались врятувати азовські медики, але марно. Андрію було лише 23 роки.

Мурал був створений за ініціативою мами бійця Світлана Лисенко та з допомогою не байдужих людей, які сприяли у організації створення муралу. 

  • На території столичного ГМЦ з’явився 3D стінопис, присвячений роботі гідрометеорологів та українським захисникам. Мурал показує важливість прогнозування погоди для безпеки та моніторингу ситуації в зоні конфлікту.

17.09.2023


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *