ЛУЧАН КЛИЧУТЬ НА ХАКАТОН «ДРАЙВЕРИ СОЦІАЛЬНИХ ЗМІН»

26 травня об 11:00 год у приміщенні Музею сучасного українського мистецтва Корсаків відбувся хакатон «Драйвери соціальних змін». Хакатон став фінальним заходом у межах реалізації проєкту зі зміни соціальних норм для запобігання домашньому і гендерно зумовленому насильству в Луцькій громаді.

Про це інформує управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради.

На заході 23 команди активних, небайдужих та креативних лідерів учнівських самоврядувань загальноосвітніх закладів громади представлять свої ідеї щодо того, як вони можуть змінювати деструктивні соціальні норми, що породжують домашнє чи гендерно зумовлене насильство та формувати нові, позитивні уявлення та цінності.

Попередньо, протягом лютого-березня, усі команди пройшли навчання, яке було покликане зорієнтувати школярів щодо:

– розуміння базису соціальних норм щодо домашнього насильства, того, як вони працюють і як їх можна змінити, щоб запобігти насильству проти жінок і попередити його негативні наслідки;

– формування установок на важливості промоції ідеї здорових, екологічних стосунків між людьми незалежно від фізичних, психологічних, соціальних, статевих та інших відмінностей.

Проєкт реалізовується управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення».

26.05.2023


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *