6 вересня в галереї НЮ АРТ відкрилася виставка "Українська графіка кін. ХІХ-І пол. ХХ ст.".
В експозиції зібрані кращі взірці української графіки кінця ХІХ-першої половини ХХ століття, серед авторів представлені: О. Архипенко, Й. Бокшай, С. Васильківський, О. Ганзен, О. Гауш, М. Глущенко, А. Ерделі, В. Зарубін, М. Жук, К. Костанді, П. Левченко, О. Новаківський, М. Пимоненко, Г.Світлицький, Р. Сельський, та інші.
Важливо відмітити, що графіка цього періоду напряму пов’язана із загальноєвропейським художнім процессом того часу. На виставці ви відчуєте, що не дивлячись на індивідуальність, твори об’єднані тяжінням до українського коріння і пошуку самовираження через сучасні художні методи.
Графік роботи виставки: 6 вересня-7 жовтня
Вт.-Пт.: 11:00-18:00
Сб.:12:00-16:30
Вхід - вільний.
Адреса: Київ, вул. М.Грушевського 28/2.
З питань придбання творів мистецтва звертайтесь за тел.: +38(068) 424-14-34 або +38(044) 531-95-56 або пишіть на пошту info@nuart.com.ua