В арт-конкурсі ЦЕРН переміг кореєць

Європейська організація з ядерних досліджень (CERN) оголосила переможця власного мистецького конкурсу. Ним став берлінський художник Юнчул Кім (Yunchul Kim) родом із Південної Кореї.

В якості призу Кім отримав 15000 швейцарських франків і право перебування в арт-резиденції в Женеві протягом двох місяців і протягом місяця в Ліверпулі. Під час резиденції художник працюватиме над проектом «Cascade», заснованим на взаємодії із каскадними кристалами, що використовуються в якості світловідбивачів і можуть впливати на колір фарб.

«У своїй творчій практиці Юнчул Кім використовує природні матеріали та наукові дослідження. Його роботи виходять за межі людської віри і кидають виклик нашому аналітичному розумінню світу», – так організатори пояснюють перемогу корейця.

Юнчул Кім активно працює із science art. Наприклад, у 2012 році він влаштував виставку електрохімічних картин і кінетичних скульптур, створених за мотивами праць швейцарського фізика-теоретика Вальтера Рітца.

CERN проводить конкурс для художників від 2011-го. З нинішнього року окрім конкурсної програми в ньому передбачена й арт-резиденція.

Джерело: theartnewspaper.com

21.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *