У прокат вийшла абсурдна комедія Брюно Дюмона

7 липня в український прокат виходить абсурдна комедія «Моя краля» («Ma Lout») від французького кінорежисера Брюно Дюмона, що була номінована на «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю 2016.

Брюно Дюмон, володар двох Великих призів журі та «Золотої камери» Канського кінофестивалю. Його попередня каннська прем'єра, чотирисерійний серіал «Малий Кенкен» був визнаний найкращим фільмом року за версією культового журналу Cahiers du Cinema.

За словами режисера, він давно мріяв спробувати себе у жанрі комедії. Ідея фільму виникла в Дюмона після того, як на очі йому трапилися старі французькі листівки початку XX століття, де були зображені люди, що перевозили курортників з одного берега водойми на інший. Цей образ підказав режисерові локацію і став відправною точкою сюжету.

Натхненням для створення сміховинного тандему поліцейських став дует знаменитих коміків – Лорел і Харді.

1910 рік. Північ Франції. Між дюнами на березі моря родина французьких аристократів прекрасно співіснує із рибалками-канібалами. Щоправда, сімейки не надто люблять одна одну, але юні представники родин раптово відчувають взаємний потяг.

Світ героїв відтворений із любов'ю антиквара служить контрастним тлом для моторошного сюжету. Утім - жодного саспенсу. Все знято із яскравою гротескністю плакату.

У новій для себе якості постає як завжди чудова Жюльєтт Бінош. Після трагічної Камілли Клодель Дюмон дає їх зіграти ексцентричну діву. Вона творить чудовий ансамбль разом із Валері Бруні-Тадескі та Фабрісом Лукіні. 

У фільмі все умовно, усі жанри змішані, перекручені та вивернуті навиворіт. Напівкомікс, напівтрилер є абсолютно кінематографічно довершеним. 

07.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *