У Львові створять медіа-арт лабораторію

Яніна Пруденко та Антон Лапов представлять у Львові медіа-арт лабораторію «BIG DATA: art&code lab». Презентація відбудеться 4 червня в рамках фестивалю цифрового мистецтва de:coded.

Протягом хакатону учасники будуть працювати у складі міждисциплінарних команд, та будуть розробляти оригінальні проекти на основі роботи з великими базами даних. Роботи будуть представлені в рамках фінальної виставки. Кожна команда складатиметься з 3-х учасників (ІТ-фахівець, митець, гуманітарій) та ментора.

«Поява та розвиток великих баз даних пов’язані з зростанням впливу комп’ютерних автоматизованих систем на всі сфери людського життя. Опрацювання Big Data, зокрема інформації з відкритих джерел, є одним із сучасних трендів та важливих питань як гуманітарних, так і точних наук», – йдеться в описі до заходу.

Фестиваль de:coded відбудеться у Львові 3-5 червня. Окрім арт-частини він включає командний чемпіонат з алгоритмічного програмування, хакатон з розробки програмних продуктів, кіберспортивні турніри та ін.

Джерело: сторінка події в Facebook, сайт фестивалю

31.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *