Названі найвпливовіші люди кіно і розваг

На більшості позицій виявилися керівники корпорацій.

Американський журнал The Hollywood Reporter оприлюднив свій рейтинг ста найвпливовіших людей індустрії розваг, до якої в тому числі належить масовий кінематограф, розважальні передачі на телебаченні, парки розваг і багато іншого. Відповідна публікація була розміщена на офіційному сайті видання.

Перший рядок у списку зайняв Боб Айгер, 65-річний президент і CEO The Walt Disney Company. Вибір керівника найбільшого медіа-конгломерату в світі найвпливовішою людиною в світі розваг виглядає не випадковим на тлі успіхів Disney з франшизою "Зоряних воєн" і відкриттям нового Діснейленду в Шанхаї.

Другу позицію в рейтингу розділив зі своїми синами Лахланом і Джеймсом медіамагнат Руперт Мердок, керівники конгломерату 21st Century Fox, в який входить кінокомпанія 20th Century Fox, низка телеканалів й інших підприємств.

В основному в списку відзначені люди на менеджерських позиціях. Лише на десятому місці названий актор і продюсер Леонардо Ді Капріо з грандіозним успіхом фільму "Той, що вижив".

Режисер і продюсер Стівен Спілберг посів 16-у сходинку, його колега Джей Джей Абрамс - 21-у. Також в рейтингу знайшлося місце телеведучій і підприємцю Опрі Вінфрі (22-е місце), актрисі Дженніфер Лоуренс (23-е), акторові і продюсерові Бреду Пітту (39-е) і багатьом іншим.

 

23.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *