Ленд-арт художник створив плавучий пірс

«Плавучий пірс» – нова інсталяція Крісто, учасника арт-дуету Christo and Jean-Claude. Вона представляє собою плавучі платформи на одному із озер Італії, по яким може вільно гуляти кожен охочий.

Пірс довкола італійського озера Ізео простягнувся на 3 кілометри. Крісто та його співавторка замислювали такий проект ще від початку творчої діяльності. У 90-х роках вони здійснили кілька спроб розмістити пірс на водоймах в Аргентині та Китаї, але так і не отримали дозволу у місцевої влади.

Christo and Jean-Claude завжди створювали інсталяції для розваги та релаксу глядачів, не вкладаючи у них глибокого змісту. «Жодних квитків, бронювань і церемоній відкриття. Плавучий пірс – звичайна частина вуличного простору, що належить кожному», – розповідає Крісто.

Крісто та Жан-Клод Явачеви – брат і сестра близнюки, які вперше проявили себе в якості творців ленд-арту в 1970-х. У 2014 році Жан-Клод пішла із життя, після чого Крісто почав займатися сольною творчістю, але в пам’ять про сестру не зрікся назви дуету.

10.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *