Американська акторка вестиме серіал про мистецтво

Американська телевізійна та кіноакторка Клер Дейнс вестиме 8 сезон документального серіалу «Арт у ХХІ столітті» («Art in the 21st Century»), що транслюється на каналі «Art21». Вона стане першою постійною ведучою за всю історію шоу.

Концепція нового сезону передбачає, що у кожній серії головні герої-художники повинні представляти певне американське місто. Таким чином, Дейнс розповість про 16 митців: Едгара Арсено (Edgar Arceneaux) та Талу Мадані (Tala Madani) із Лос-Анджелесу, Ніка Кейва (Nick Cave) та Барбару Карстен (Barbara Kasten) із Чикаго, Наталію Алмаду (Natalia Almada) та Мінерву Куевас (Minerva Cuevas) із Мехіко та ін.

«Сьогодні митці впливають на те, як ми бачимо світ, як висловлюємося і трансформуємо суспільство», – розповідає про свої враження від нового амплуа Клер Дейнс. Акторка відома головною роллю в серіалі «Батьківщина» («Homeland») і роллю у фільмі «Термінатор 3».

Серіал «Арт у ХХІ столітті» транслюється із 2001 року. Героями попередніх серій були Ай Вейвей, Таня Бругуера, Вільям Кентрідж та інші.

Джерело: pagesix.com

Фото: wikipedia.org

30.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *