Акціоністку затримали під час чергового ню-перформансу

Акціоністку зі Швейцарії Міло Мойре затримали під час чергового ню-перформансу в Лондоні. У ньому вона пов’язала боротьбу за права жінок із політичним меседжем щодо референдуму про вихід Великобританії із Європейського Союзу.

На проект «Дзеркальна коробка» Мойре надихнула схожа акція художниці Валіє Експорт, яку вона провела в 1960-х. За задумом кожен, хто проходить повз художницю на вулиці, може просунути руку в прозору коробку і торкнутися її оголених грудей протягом 30 секунд. Швейцарка вже встигла провести перформанс у Дюссельдорфі та Амстердамі, але була затримана лондонською поліцією за кілька годин після його початку в столиці Англії. Тут вона додала до ідеї проекту меседж про «рівноправну дію закону на території всієї країни» у зв’язку з референдумом щодо виходу Великобританії з ЄС.

«Я стою тут за жіночі права та сексуальну рівність», – пояснює Мойре. – «Ми маємо ті ж сексуальні потреби, що й чоловіки, але вирішуємо, коли нас можна торкатися, а коли – ні. Ви можете торкнутися мене і відчути себе вільними – не важливо, чоловік ви чи жінка».

Нагадаємо, минулого вересня Міло Мойре влаштувала оголену селфі-фотосесію в Німеччині.

Сьогодні, 24 червня, оприлюднили результати референдуму щодо виходу Великобританії зі складу ЄС. При явці 72% за вихід зі складу Євросоюзу проголосували 52% виборців, за збереження статусу в складі ЄС – 48%.

Джерело: news.artnet.com

24.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *