В Україні зняли фільм про Олександра Довженка

Держкіно України прийняло три завершених фільми: «Дім», «Довженко і війна» і «До дідька. Страшні». Про це ідеться на сторінці Держкіно у соціальній мережі Facebook.

Драма «Дім» є короткометражним фільмом (12 хв), що вироблявся ТОВ «Директорія кіно». Головні ролі виконали Катерина Молчанова та Дмитро Ярошенко. Автор сценарію і режисер-постановник – Ірина Цілик, оператор-постановник – Денис Лущик, продюсером виступив Ігор Савиченко. «Фільм про нерозривність минулого і сьогодення, пронизаний мотивом драматичної тяглості поколінь», – йдеться у прес-релізі.

Ігровий фільм «До дідька. Страшні», тривалістю 100 хв., є австро-українським продуктом. Українська компанія-виробник – ТОВ «Пронто фільм». Режисером стрічки є Юрій Речинський. За словами виробників, цей фільм про потворність людини, про її слабкості, сумніви, її безпомічність перед лицем нещастя. В основі сценарію фільму лежить історія про хлопця, який втрачає віру, надію і любов. 

Документально-просвітницький фільм «Довженко і війна» є режисерською роботою Юлії Лазаревської, автор сценарію – Сергій Тримбач. 52-хвилинна стрічка вироблялася ТОВ «Кіностудія «Кінематографіст». У драматургійну основу картини покладено маловідомі факти з життя класика кінематографа, легендарного кінорежисера, драматурга і художника Олександра Довженка. Історія розповідає про зміни у світобаченні та долі митця.

09.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *