У парламенті Норвегії відкрили виставку малюнків дітей зі Львова

У парламенті Норвегії виставили малюнки талановитих дітей зі Львова, які зобразили дружні відносини між українською та норвезькою державами.

Про це повідомляє Львівська міська рада, передає Укрінформ.

«На початку літа під час зустрічі з представниками норвезької організації "Fritt Ukraina" («Вільна Україна»), мер Львова Андрій Садовий висловив щирі слова подяки за підтримку України та передав гостям малюнки, створені дітьми з мистецьких та освітніх закладів Львова. На своїх роботах діти зобразили дружні стосунки між Україною та Норвегією. Дитячі твори показували на різних виставках. Зараз ці малюнки представлені в парламенті Норвегії», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що виставку відвідали президент парламенту Норвегії Масуд Гарахані та перший віцепрезидент парламенту Свейн Гарберг, депутат норвезького парламенту та засновник організації "Fritt Ukraina" Пітер Фрьоліх.

Виставка буде доступною для відвідування до Різдва. Кошти, вилучені від експозиції малюнків, скерують на потреби українських військових.

За інформацією міськради, під час повномасштабної війни, Львову та Україні суттєво допомагає норвезька ГО «Fritt Ukraina» (Вільна Україна), що обʼєднує понад 2000 чинних і колишніх політиків та бізнесменів Норвегії, діячів культури задля перемоги України. Організація надає допомогу на мільйони норвезьких крон: це і дрони, і генератори, і авто, і одяг та різне обладнання тощо.

Читайте також: Норвегія виділила понад €21 мільйон на продовольчу безпеку України

Як повідомляв Укрінформ, уряд Норвегії виділив додаткові 84 мільйони євро на гуманітарну допомогу для України, яка переживає важку гуманітарну кризу через розв’язану Росією війну.

Фото: Львівська міськрада

01.12.2023


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *