Як передає Укрінформ, про це диппредставництво повідомило на своїй фейсбук-сторінці.
«На виставці представлено 60 постерів з проєкту «Креативний спротив» Київського Національного Університету культури і мистецтва та Київського Університету культури, в яких професори і студенти факультету графічного дизайну зобразили спротив російській агресії», – йдеться в дописі.
Роботи доступні для перегляду до 27 травня 2023 р. у галереї Walt (Gallery Walt, Lotte Mall 5th floor at Suji, Yongin Seongbok (DX Line) station Exit 2).
Фото: Посольство України в Республіці Корея / Фейсбук