У київській галереї облаштують «Спальний район»

«Спальний район» – виставка Миколи Лукіна, що стартує 9 червня о 19:00 у Карась Галереї (м. Київ; Андріївський спуск, 22а). Художник продемонструє «простір, в якому нічого не відбувається».

«Спальний район – житловий район міста, мешканці якого змушені щоденно діставатися до роботи або в промислові центри і повертатися додому, аби переночувати (звідки і з’явилося це слово) і почати все спочатку наступного дня. Але саме поняття вже давно сприймається значно ширше тієї аналогії, що була закладена у нього першочергово. Це простір, де нічого не відбувається, позбавлена будь-якого розвитку закам’яніла та застигла територія. Спальні райони у своїй більшості є абсолютно безособистісними, антиестетичними, такими, що схиляють до постійного сну та астенії. Зображені персонажі дуже умовно прив’язані до навколишнього середовища, а безперервний рух “робота-дім” породжує своєрідні універсальні архетипи та знаки».

Микола Лукін народився у 1987 році в Одесі, де нині живе і працює. Викладає малюнок, живопис і композицію в Одеському художньому училищі імені Грекова. Раніше виставлявся переважно в галереях та арт-центрах рідного міста.

Джерела: сторінка заходу в Facebook, thereart.com

07.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *