У КИЄВІ ВІДКРИЛИ ВИСТАВКУ ВОЄННОЇ ФОТОГРАФІЇ З КОЛЕКЦІЇ ВОЇНА, ЯКИЙ ЗАГИНУВ ПІД БАХМУТОМ

Максим Бурда мріяв про персональну виставку після війни...

У Києві в галереї Д12 відкрилась фотовиставка Максима Бурди. З перших днів війни він добровільно вступив до лав ЗСУ, хоча був комісований через хворобу хребта.

Вже у складі 3-ї Окремої Штурмової Бригади був оператором БпЛА, наводив артилерію на ворога, завдяки чому було ліквідовано велику кількість росіян. Позивний Максима - "Фотограф". Адже він був відомим весільним фотографом у рідному Ковелі та у Волинській області. Навіть на передовій не залишав улюблену справу - він фотографував побратимів, їхній побут, роботу та життя "на нулі". 

У листопаді 2022 року Максим створив Телеграм-канал "Military photographer", присвячений воєнній фотографії. Збройні  Сили України неодноразово публікували його роботи на своїх офіційних сторінках. 

Після війни найбільше хотів організувати персональну фотовиставку воєнного фото за весь час свого перебування на військовій службі. Максим загинув 26 січня 2023 року під час виконання бойового завдання біля Бахмута. Максим був посмертно нагороджений орденом "За мужність".  Його давню мрію здійснили рідні та друзі.

Вперше фотовиставка "Небесний Фотограф" відкрилася 24 березня 2023 року у його рідному місті Ковелі. Далі роботи були представлені в Острозькій академії, де Максим навчався на журналіста. В Києві фотовиставка організована в партнерстві з благодійним Фондом Сергія Притули та галереєю Д12. На фотовиставці експонуються роботи, зроблені з березня 2022 року по січень 2023 року, за всі 11 місяців військової служби Максима. Крім цього, у Києві вперше представлено 35 фото з Бахмута, які знайшли рідні на останній флешці Максима, яку недавно передали з передової.

 

20.05.2023


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *