У Києві проходить виставка «Ігор Лобортас. 33 роки ювелірного мистецтва»

9 травня 2024 року в День Європи в Національному музеї "Київська картинна галерея" відкрилась виставка "Ігор Лобортас. 33 роки ювелірного мистецтва" — найбільша за всю історію існування експозиція Класичного ювелірного Дому "Лобортас".

Відкриття виставки класичного ювелірного Дому "Лобортас" відвідали клієнти та друзі бренду, справжні поціновувачі сучасного ювелірного мистецтва, а також мер Києва Віталій Кличко. "Ігор Лобортас продовжує і зараз дарувати позитивні емоції для кожного із нас, всі можуть оцінити майстерність робіт та творів, які він залишив для майбутніх поколінь", — сказав Кличко, привітавши всіх присутніх з Днем Європи. З вітальним словом доєдналися до відкриття заходу директор музею Юрій Вакуленко та генеральна директорка Дому Анастасія Лобортас.

Виставка присвячена пам’яті засновника Класичного ювелірного Дому "Лобортас" — митця, ідейного лідера, мецената, заслуженого працівника культури України та члена Піклувальної ради музею Ігоря Лобортаса, що пішов у засвіти в травні 2023 року. На виставці представлено скульптурні композиції, мала та каменерізна пластика, анімалістика й мініатюрна ювелірна скульптура. Центром уваги стала колекція прикрас різних епох роботи майстрів Дому. У межах експозиції представлені проєкти, макети, інженерні винаходи, прототипи, ескізи та начерки, що вже посіли почесне місце в історії, та нові розробки, що перебувають у процесі реалізації.

Виставка працюватиме для відвідувачів з 10 травня до 09 червня 2024 року.

15.05.2024


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *