Організатори "Євробачення" оштрафували українців за футболки з принтом FREE AZOVSTAL DEFENDERS

Організатори пісенного конкурсу "Євробачення", який проходив у шведському місті Мальме, оштрафували українську делегацію за футболки з написом на підтримку полонених захисників "Азовсталі".

Про це повідомила співачка alyona alyona на своїй сторінці в Instagram. Вона зазначила, що охорона перевіряла речі на предмет і якщо знаходила на ньому якийсь напис, то заклеювала його скотчем або просила зняти одяг. Проте команда вдягла футболки FREE AZOVSTAL DEFENDERS і в такий спосіб змогла потрапити у грін-рум (зону відпочинку для виконавців).

"Ми знали, що коли робитимуть повтори виступів усіх артистів, то покажуть і саму делегацію. Коли до нас підійшла камера, команда швидко розкрилася і показала наш заклик на весь світ. Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Відбилися просто фінансовим штрафом.

Я неймовірно рада, що нам вдалося нагадати світу про наших військовополонених", ‒ написала alyona alyona.

alyona alyona/Instagram

Окрім того, на конкурсі стався ще один скандал за участю організаторів. Вони заборонили використання прапору ЄС. Єврокомісія оцінила такі дії як "дискредитацію символу, який об’єднує всіх європейців".

Нагадаємо, у Мальме закінчився фінал "Євробачення-2024", перемогу в якому вперше в історії конкурсу здобула небінарна особа Nemo зі Швейцарії.

Дует співачок від України alyona alyona і Jerry Heil з піснею Teresa & Maria зайняв третє місце. Свій виступ на "Євробаченні" виконавиці закінчили таким посланням: "Єдність для світу. Мир і свободу Україні".

Також українська делегація на одягла футболки на підтримку військовополонених і закликала до обміну "всіх на всіх". А перед цим у травні 2022 року під час свого виступу на шоу гурт Kalush Orchestra закликав врятувати Маріуполь і його захисників, які тримали оборону на заводі "Азовсталь".

15.05.2024


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *