На ранчо Майкла Джексона були знайдені еротичні матеріали з неповнолітніми

У будинку американського музиканта Майкла Джексона під час обшуку в 2003 році були виявлені фотографії оголених неповнолітніх дітей і підлітків, повідомляє Daily Mail з посиланням на недавно оприлюднену доповідь поліції, пише видання "Коресподент".

Слідчі заходи на ранчо поп-зірки Neverland в американському штаті Каліфорнія проводилися у зв'язку з висунутими на його адресу звинуваченнями в педофілії. Хоча виявлені предмети використовувалися як докази в суді, широкій громадськості стало відомо про них лише зараз.

Серед знахідок описані фото і еротичні видання з підлітками чоловічої і жіночої статі, а також дітьми більш раннього віку. На багатьох з них моделі оголені або частково оголені, а також схильні до "тортур".

Також поліція знайшла низку матеріалів відвертого сексуального характеру з дорослими виконавцями. Передбачається, що вони могли використовуватися для залучення хлопчиків-підлітків.

Нагадаємо, Майкл Джексон звинувачувався в педофілії кілька разів, але співакові вдалося уникнути тюремного ув'язнення завдяки виплаті компенсації постраждалим.Майкл Джексон помер у червні 2009 року внаслідок передозування ліками.

 

21.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *