M.I.A. відмовилася від участі в британському фестивалі

Британська хіп-хоп виконавиця тамільської походження M.I.A. заявила, що відмовляється від участі в британському фестивалі Afropunk після своєї критики в пресі руху Black Lives Matter, повідомляє The Guardian.

Про це M.I.A. написала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, згадавши, що вона відстоює інтереси 65 мільйонів біженців з мусульманських країн.

Привід для такого рішення - шквал критики, що обрушилася на співачку після її інтерв'ю виданню Evening Standard. Тоді тамільська активістка, чиє дитинство пройшло в умовах громадянської війни на Шрі-Ланці, заявила, що рух за права чорношкірих відтягує на себе занадто багато уваги і не враховує інтересів інших пригноблених меншин як, наприклад, мусульмани.

Фестиваль Afropunk, з яким M.I.A. може бути пов'язана зобов'язаннями за контрактом, поки ніяк не прокоментував ситуацію.

Необхідно відзначити, що у британської музикантки знайшлися не тільки критики, а й прихильники. Її  підтримала співачка Азіль Бенкс, яка відзначила, що тамілка M.I.A. також є "чорною" в умовах боротьби в глобальному масштабі.

22.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *