Kyiv Art Fair оголосив прийом заявок від галерей та кураторів

Щорічний міжнародний ярмарок Kyiv Art Fair розпочинає прийом заявок від галерей та кураторів. Ярмарок заснований у 2016 році, є важливою подією фестивалю Kyiv Art Week. Фестиваль щовесни об’єднує в українській столиці культурні інституції з усього світу. Метою Kyiv Art Week є розвиток мистецької інфраструктури Східноєвропейського регіону.

Четвертий Kyiv Art Fair проходитиме з 24 по 26 травня 2019 року. Фестиваль виступає ініціатором різнобічних взаємодій у культурному полі, а також майданчиком для демонстрацїї різних напрямів у сучасному світовому мистецтві. Тема Kyiv Art Week — 2019 : This Is Not A Competition («Це не змагання»).

Також Організатори Kyiv Art Fair створили умови для обміну ідеями та поглядами, надавши фінансову підтримку на реалізацію трьох кураторських проектів. Подані заявки розглядатимуться міжнародним журі. Обрані проекти отримають кошти на реалізацію в межах 300 000 грн.

Про умови участі для галерей і кураторів, а також заповнити анкету можна за посиланнями — для кураторський проектів; для галерей.

 

 

31.01.2019


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *