Крістіан Склое створює дивовижні сюрреалістичні полотна

Сучасний художник Крістіан Склое (Christian Schloe) продовжує творчу концепцію Сальвадора Далі і Рене Магрітта. Ці найбільші майстри сюрреалізму створювали свого часу парадоксальні поєднання форм і сюжетів.

Картини Крістіана Скло - фантастично красиві і дивовижні. Вони немов наяву переносять глядача в паралельні невідомі світи, завдяки неординарній фантазії їх автора. Роботи Склое виконані в техніці сюрреалізму, їх стиль схожий зі старовинними картинами. М'які і приглушені кольори створюють ореол ніжності, спокою і добра.
Дівчина, що біжить з запаленим ліхтарем в яскраво-малиновому платті зі шлейфом з троянд, або леді, замість серця у якої знаходиться місяць - всі зображення гармонійні і чудові.
Дівчина, що тримає в руках ключі від секретного саду, або русалка, що сидить на ліжку, біля якої пливе чорний лебідь - вражають і наповнюють глядача красою образів.

склое

склое 3

Образ чоловіка, який по сходах заліз на саму вершину дерева, з кроною, покритою м'якою і пухнастою хмарою, переносить нас у феєричну країну наших мрій.

склое5

склое4

Чудові картини з зображенням дівчат, у волоссі у яких в'ються різнокольорові метелики або переплітаються фантастичні квіти.
Всі роботи Крістіана Склое нагадують нам про те, що в світі багато чудес, які не тільки живуть у нашій уяві, а й оточують в повсякденному житті.

13.11.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *