Коли закінчиться "Гра престолів"?

Шоуранери «Гри престолів» Девід Беніофф та Ден Вайс розповіли, що восьмий сезон серіалу буде останнім, повідомляє Entertainment Weekly.

За словами творців, дія увійшла в заключну стадію після того, як Дейенеріс Таргаріен спорядила флот і відправилася в Вестерос. Це показано в останньому епізоді шостого сезону.

«Як тільки ці кораблі відпливли, розпочався фінальний відлік часу. Тому що питання завжди було: коли ж Дейенеріс піде назад через Вузьке море? Коли вона відправиться додому?» — сказав Вайс.

Продюсери також оголосили, що над сьомим сезоном будуть працювати чотири режисера, а не п'ять, як раніше. Це співвідноситься з планами шоураннерів, поки ще не затвердженими каналом HBO, скоротити число епізодів в нових сезонах. Вайс і Беніофф припустили, що сьомий і восьмий сезони будуть складатися в сукупності з 13 епізодів.

«Гра престолів» — фентезі-серіал, заснований на циклі романів американського письменника Джорджа Мартіна «Пісня льоду і полум'я». Виходить з 2011 року. Проект прославив багатьох початківців і маловідомих акторів.

01.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *