Колекцію МоМА привезуть до Австралії

Колекцію Музею сучасного мистецтва (Нью-Йорк) виставлять в Австралії. Її покажуть у червні наступного року в галереї NGV International (Мельбурн).

До експозиції увійдуть 150 робіт найвидатніших митців ХХ-ХХІ століть. Відвідувачі зможуть побачити твори Поля Сезанна, Сальвадора Далі, Марселя Дюшана, Едварда Хоппера, Джеффа Кунса, Анрі Матісса, Піта Мондріана, Пабло Пікассо, Джексона Поллока, Марка Ротко, Вінсента Ван Гога та інших.

«Ми раді співпрацювати з МоМА для того, щоб колекцію змогли побачити в Мельбурні. Наші відвідувачі зможуть побачити її з перших рук і глибоко перейнятися сучасним мистецтвом», – говорить директор NGV Тоні Елвуд. «Місія МоМА – демонструвати нашу колекцію для якомога ширшої аудиторії. Ми раді, що твори з нашої збірки представлять в NGV практично в кожному із жанрів, що є справді рідкісною можливістю», – додає очільник нью-йоркського музею Гленн Лоурі.

Як відомо, колекція Музею сучасного мистецтва Нью-Йорку є однією з найбільших мистецьких збірок двох останніх століть. До неї входять твори живопису, графіки, дизайну, архітектури та фотографії.

 

Джерело: artdaily.com

06.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *