"Євробачення-2017" обійдеться Україні в 30 млн. євро

Організація пісенного конкурсу "Євробачення-2017" обійдеться Україні приблизно в 15 мільйонів євро, але, крім цього, ще 15 млн необхідно відправити на рахунок банку в Швейцарії, як фінансові гарантії на випадок форс-мажору - вони будуть заморожені до завершення конкурсу.

Про це в прямому ефірі "Обозревателя" розповів Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія. 

"Точної суми поки що немає - всі чекають від нас прорахунку. А ми не можемо прорахувати, тому що нам для цього потрібно знати місто і місце проведення конкурсу. Від цього залежить дуже багато: вартість оренди приміщення, вартість обладнання, що і як там потрібно буде обладнати... Без цього порахувати неможливо", - сказав Аласанія.

Він додав, що попередній розрахунок буде готовий в середині липня, а місто-переможець назвуть 1 серпня. За його словами, пісенний конкурс у 2005 році обійшовся України в трохи більше 11 мільйонів євро, в 2017-му, у зв'язку зі зміною цін, він може вартувати трохи дорожче, але в межах 15 мільйонів.

Він уточнив, що, крім суми, безпосередньо витраченої на організацію конкурсу, Україні необхідно буде ще внести 15 мільйонів євро застави на випадок форс-мажору, який буде повернутий країні після успішного проведення конкурсу.

"15 млн євро, про які говорили українські політики, - це не бюджет заходу, це так звана фінансова гарантія, яку Європейський мовний союз хоче отримати на випадок, якщо йому доведеться терміново переносити конкурс в іншу країну", - пояснив журналіст. 

За його словами, основні витрати на організацію конкурсу стосуються не музичного обладнання або залу, а забезпечення безпеки.

 

06.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *
Алена
06.07.2016
Ничего себе!!