«Змія в траві» – нова інсталяція, яку презентувала художниця із Брукліна Кейтлін Роуз Світ. У роботі над нею мисткиня-феміністка надихалася триптихом Ієроніма Босха «Сад земних насолод».
Художниця здавна полюбляє цей твір, але до останнього моменту боялася до нього навіть наближатися. Зрештою Роуз Світ переборола власний страх і вклала в інсталяцію власну інтерпретацію «Саду». Як відомо, твір Босха складається з трьох частин: «Рай», «Земля», «Пекло». Мисткиня ж назвала кожну з них по своєму: «Флюїди Великої Мами», «Вечірка біля басейну», «Вбивчі радощі».
«“Змія в траві” – про брудну жіночність», – розповідає про роботу Роуз Світ. – «Бути жіночною в сучасному світі стає все більш небезпечно. Це обладунки, за якими я не збираюся ховати себе. Моя зброя – довгі криваві нігті та металеві цицьки. Це жіночність у спротиві».
У березні на батьківщині Босха обвалився старовинний будинок, на якому повинні були показати світлове шоу за його картинами.