Гіпсова хмара, чорноробочі та будинок майбутнього – на Архітектурній бієнале у Венеції

Видання The Guardian зробило великий огляд найцікавіших павільйонів 15-ї Архітектурної бієнале у Венеції. Конспект матеріалу – в перекладі ART UKRAINE.

Уругвай. На вході до уругвайського павільйону відвідувачам пропонують одягти «плащі невидимості», які вони повинні віддати на зворотному шляху. У подарунок можна отримати шматок ґрунту з отвору в підлозі приміщення.

Австралія. Цьогоріч країна вирішила віддати данину національному культу плавання. Біля дитячого басейну розмістилися звичайні австралійці, які готові розповісти кожному охочому про свої щоденні водні процедури.

Голландія. Пісочниці та пальми в павільйоні апелюють до миротворчої місії ООН в Африці.

Бельгія. У власному павільйоні бельгійці з точністю до деталей відтворили деякі знакові будівлі країни, проголошуючи важливість «щоденної архітектури».

Швейцарія перетворила свій майданчик на велетенську гіпсову хмару, всередині якої можна вільно блукати.

Німеччина звернулася до теми біженців. Куратори павільйону видалили з його стін 48 тон цегли на знак символічної гостинності. До схожої концепції вдалася Австрія, профінансувавши три архітектурні проекти біженців з інших країн.

Польща запросила до павільйону справжніх чорноробочих-будівельників, попросивши їх розповісти про суть «справжньої архітектури».

Великобританія показала, як змінюватиметься інтер’єр житлового будинку в майбутньому.

Корея повністю соередилася на сучасній урбаністиці Сеула.

Вчора ми писали про ще один проект Архітектурної бієнале від британця Нормана Фостера – дрон-аеропорт для країн Африки. Нагадаємо, цьогорічна тема фествалю: «Записки з фронту».

 

01.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *