Феміністична версія хіта Spice Girls шокувала читачів

Феміністична версія пісні Wannabe групи Spice Girls стала хітом мережі через два десятиліття після прем'єри оригінальної композиції, повідомляє Time.

Ремейк, виконаний групою феміністок, поставив собі за мету розповісти, чого дійсно хоче жінка в 21 столітті. На даний момент ролик зібрав понад 30 мільйонів переглядів.

Відео було режисоване MJ Delaney для Project Everyone, однією з широкомасштабних кампаній якого стала ініціатива #WhatIReallyReallyWant. Саме рядок зі старого шлягера Wannabe підкинув ідею про назву кампанії.

Жінки-співачки танцювали на вулицях тих країн, де найбільш гостро стоять проблеми рівного доступу до навчання, рівної оплати роботи, припинення традиції ранніх шлюбів і насильства по відношенню до жінок.

Організатори закликають жінок усього світу робити фотографії з табличками в руках, на яких написано, чого вони "дійсно-дійсно хочуть ( "really, really want", рядок з Wannabe) і виставляти ці фотографії в соцмережі.

Цей кліп тільки частина кампанії, основною метою якої є нагадати лідерам ООН про важливість захисту прав жінок.

Вікторія Бекхем та інші екс-учасниці Spice Girls схвально відгукнулися на нове прочитання їх пісні та наголосили на важливості поняття Girl Power (Дівоча сила), яке навіть двадцять років потому може надихати жіночий рух.

06.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *