Курту Кобейну присвятили виставку

Курту Кобейну присвятять мистецьку виставку. Візуальну творчість культового музиканта і фронтмена рок-гурту Nirvana покажуть в пересувному форматі.

До проекту увійдуть як авторські полотна та колажі Кобейна, так і арт разом із іншими реліквіями з його особистої колекції. «У нього є чудові твори, які велика частина світу не бачила або навіть не чула про них», – коментує організатор виставки Джефф Джампол.

 Джампол відомий організацією образотворчих виставок багатьох видатних музикантів. Зокрема, одним із його попередніх проектів є ретроспектива художньої спадщини Дженіс Джоплін. Експозицію про лідера Nirvana він влаштує разом із дружиною рокера Кортні Лав та їхньою дочкою Френсіс Бін Кобейн, якій від 2010 року належить спадщина музиканта.

 Грандж-тріо Nirvana проіснувало від 1987 до 1994 року і припинило своє існування зі смертю лідера Курта Кобейна, якого знайшли із простріленою головою у власному будинку в Сієтлі. За цей час формація випустила три студійні альбоми. Як оформлювач Кобейн самостійно створив дизайн до деяких релізів Nirvana, зокрема, збірника «Incesticide» (1992) та альбому «In Utero» (1993).

22.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *