Чарльз Мервезер виступить в Мистецькому Арсеналі

17 червня о 15:00 у Мистецькому Арсеналі (м. Київ; вул. Лаврська, 12) відбудеться зустріч із всесвітньо відомим куратором, автором наукових праць із сучасного мистецтва Чарльзом Мервезером. Модератором заходу виступить Аліса Ложкіна – мистецтвознавець, головний редактор журналу ART UKRAINE.

Чарльз Мервезер приїхав до Києва для участі в конференції «Нова Культурна Стратегія», яка відбудеться 16 червня в Університеті імені Тараса Шевченка (куратор Тамара Убері) в рамках Kyiv Art Week та люб’язно погодився провести зустріч у Мистецькому Арсеналі.

Куратор Сіднейської бієнале 2006 року, куратор колекції в Дослідницькому інституті Лос-Анджелеса  (1994-2004), старший науковий співробітник в Центрі міжкультурних досліджень Національного університету Австралії (2004-2006), директор Інституту сучасного мистецтва Сінгапура (2010-2013) та запрошений професор у Наньянському технологічному університеті в Сінгапурі (2014) ‒ далеко не повний перелік професійного доробку Мервезера.

У 2016 році куратор почав співпрацювати з Галереєю сучасного мистецтва Тбілісі. Їхній спільний проект, – виставку «Формування ідентичності», ‒ можна буде побачити під час зустрічі в Мистецькому Арсеналі. Кураторський проект Мервезера, що демонструватиметься в Арсеналі до 10 липня, покликаний представити пошуки сучасних грузинських митців, в процесі яких має відбутися перехід від традиційної ремісничої культури до урбаністичного, концептуального арту.

Зареєструватися на зустріч можна за посиланням.

Джерело: artarsenal.in.ua

16.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *