Бенксі покажуть у Римі без його дозволу?

У Римі (Італія) відбудеться виставка найкращих робіт Бенксі. При цьому сам вуличний художник критично ставиться до показу своєї творчості в галерейних стінах. 

Проект «Війна, капіталізм & свобода» об’єднає 120 найкращих творів Бенксі, серед яких – як звичні для його поціновувачів графіті, так і скульптури та навіть робочі трафарети. «З 1990-х років художник, відомий як Бенксі, використовував публічний простір для творчого висловлювання, розкриваючи потенціал графіті та вуличного мистецтва загалом. В історії західного мистецтва жодному художнику не вдалося зробити цього в міжнародному масштабі», – розповідає Стефано Антонеллі, один із кураторів майбутньої виставки в Палацо Купола.

У 2014 році вже відбулася подібна ретроспектива творчості стріт-арт художника, яка отримала назву «Викрадаючи Бенксі». Тоді сам автор доволі жорстко розкритикував проект. «Я вважаю, що це огидно – демонструвати людям моє мистецтво на стінах без мого дозволу», – сказав він. На нову музейну виставку митець поки ніяк не відреагував. 

Нагадаємо, у березні дослідники з Великобританії повідомили, що дізналися справжнє ім’я Бенксі.

 
19.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *