Живописний пейзаж та сучасні медіа поєднають в Щербенко Арт Центрі

«Краєвид: ілюзії» – нова виставка Ярослава Присяжнюка, що стартує 14 червня о 19:00 у Щербенко Арт Центрі (м. Київ; вул. Михайлівська, 22В). Художник шукає нову реальність через пейзаж, поєднуючи живопис і сучасні медіа.

Виставка є продовженням проектів «Краєвид: enter» і «Краєвид: layers», що демонструвалися у Боттега Галереї в 2010 та 2013 роках. У роботі Присяжнюк надихався пейзажами раннього німецького романтика Каспара Фрідріха, традиційного реаліста і одночасно радикального абстракціоніста Герхарда Ріхтера, фотореалізмом Андреаса Гурскі. «Сам пейзаж тут виступає не як безпосередньо відображена реальність, а швидше як бажання випадковий кадр піднести до ілюзії гіперреальності, переконливішої за натуралізм», – пояснює художник.

Ярослав Присяжнюк народився у 1973 році в Києві. В 1999 році закінчив Національну академію образотворчого мистецтва й архітектури. В 2003 році став стипендіатом програми «Gaude Polonia» міністерства культури Польщі. Брав участь в групових виставках, деякі з яких відбулись в Національному художньому музеї, Мистецькому Арсеналі, на арт-ярмарку Artvilnius (Вільнюс, Литва). Персональні проекти відбувались в Боттега Галереї, Щербенко Арт Центрі (Київ, Україна). Живе і працює в Києві.

10.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *