Втрачене море в новому арт-просторі

В Івано-Франківську представлять новий арт-простір «DRUKARNYA» та виставку «LITORALIS». Це відбудеться в рамках фестивалю Porto Franko Гогольfest, що триватиме в місті 8-12 червня.

Платформа «DRUKARNYA» стане одним із наймасштабніших виставкових просторів Івано-Франківська. «Я хочу створити інституцію, яка у виборі контенту не буде обмежуватися баченням чи вподобаннями однієї людини: кураторські проекти, запропоновані через open-call, обиратимуться групою з п'яти професіоналів, склад яких буде постійно змінюватися», – розповідає ініціаторка проекту, художниця та кураторка Дар’я Кольцова.

Першою виставкою в арт-просторі стане проект «LITORALIS» – дослідження митцями сучасного міського простору, накладеного на міф про втрачене море. Участь у ньому візьмуть: «Лабораторія ненаправлених дій» (Харків), Apl 315 (Одеса), Дмитро Микитенко (Польща/Україна), Jan Zdvořák (Чехія), Назар Білик, Kinder Album, група «Шило», Нуно Бароззо (Португалія), Поліна Карпова, Олександр Ройтбурд, Ілля Чічкан, Ілля Ісупов, Мирослав Вайда, Роман Мінін, Роман Михайлов, Євгеній Самборський, Степан Рябченко та інші.

Серцевиною програми стане створення проекту «Музей Друкарня», який відкриє відвідувачам забуту історію будівлі крізь спогади представників Станіславського феномену, насамперед Юрія Андруховича.  Експериментом на межі візуального мистецтва та літератури стане залучення молодого українського письменника Мирослава Лаюка до текстуальних інтервенцій у виставковий простір. Програму доповнять екскурсії, обговорення та лекції.

02.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *