В американському Центрі Вудро Вілсона вперше виставили українського художника

У Центрі Вудро Вілсона (Вашингтон, США) триває виставка Віктора Сидоренка. Художник є одним із найвидатніших представників вітчизняного сучасного мистецтва і першим, хто виставився в закладі від України.

Віктор Сидоренко є одним із яскравих представників сучасного українського мистецтва. Шлях В. Сидоренка від реалізму до неоавангардизму – це насамперед данина повній свободі творчості нового покоління, яке виросло і працювало в умовах тоталітарного режиму. Час, Пам'ять та Історія – наскрізні ідеї його проектів, що екстраполюють свою поліваріантність і різні прочитання в мову візуальних образів і конструкцій.

Віктор Сидоренко гідно представляє Україну на міжнародній мистецькій арені: у 2003 р. на  Венеційській бієнале представив власний проект «Жорна часу», був співкуратором українського проекту «Поема про внутрішнє море» на Венеційській бієнале 2007 року, комісар Національного павільйону на Венеційській бієнале  2013 і 2014 рр.

Проект проходить за підтримки Інституту Кеннана при Центрі Вудро Вілсона, Міністерства закордонних справ України, Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» і компанії «Люм’єр Фарма». Відвідати виставку можна до 1 жовтня цього року.

10.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *