Українці інтерпретують «Маніфест Метамодернізму»

Арт-група Krolikowski Art запрошує на презентацію україномовної версії «Маніфесту Метамодернізму», що відбудеться 11 травня о 19:00 в Малій галереї Мистецького Арсеналу (м. Київ; вул. Лаврська, 10). У рамках концепції дует також представить власні проекти.

Анотація до заходу:

«Поява статей Робіна Ван Дер Аккера та Тімотеуса Вермюйлена, створення "Маніфесту Метамодернізму" і активні дискусії в європейських університетах і мистецькому середовищі вивели суперечки щодо змін в період смерті постмодерну у конструктивний діалог. На фоні екологічної, фінансової і геополітичної кризи балансування між полюсами світу почуттів і світу ідей, новий концептуалізм, тема утопії, повернення наївного стилю візуальної мови та інші "атрибути" метамодернізму стали характеристиками сьогодення. 

Метамодернізм вже став інтернаціональним явищем в сучасному мистецтві, поп-культурі та соціальній і політичній філософії. Відчуваючи необхідність локалізувати шматочок інформаційного, теоретичного метамодернізму в українському середовищі, ми зробили переклад "Маніфеста Метамодернізму" українською мовою, за що отримали особисту подяку від одного з його авторів, Люка Тернера.

Будь-яка теорія має емпіричне походження. І ми поговоримо про принципи метамодернізму на прикладах світового сучасного мистецтва та власних проектів, реалізованих до і після того, як це поняття викликало хвилю реакцій з боку художнього світу».

 

Із 2007 року Krolikowski Art працюють в галузі синкретичного метамодернізму та романтичного концептуалізму. Дует брав участь у виставках у Києві та Харкові, в IV Одеській бієнале сучасного мистецтва, арт-резиденції IO Art Residence (Туреччина, 2014-2015). Також відомий співпрацею з німецьким художником Herbert Rometsch.

10.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *