У столичній галереї відбудеться «Захоплення»

«Захоплення. Ситуація» – виставка, що стартує 6 липня о 19:00 у Vozdvizhenka Arts House (м. Київ; вул. Воздвиженська, 32). Проект за освітньою програмою є рефлексією за мотивами творчості словацького художника про умови, в яких ми перебуваємо.

«Захоплення» є результатом освітньої програми «Простір уваги», яка була ініційована галереєю Vozdvizhenka Arts House cпільно з Метод фондом. В основі виставки – переосмислення роботи «Культурна ситуація» словацького художника Юліуса Коллера.

«Увага до умов, де ми перебуваємо, як розташовані наші тіла, що є поряд і поміж ними в певному просторі й часі, пред’являє культурні ситуації. Через цей проявлений образ культури ми спроможні побачити себе. Так ми уявляємо, проясняємо й встановлюємо ці простори між цими тілами: місця з їхніми історіями і прихованими можливостями, місця з потенційністю (пере)установлювання. Через мистецькі й навчальні практики, встановлюючи “культурні ситуації”, ми дистанціюємося і захоплюємося одночасно, що дозволяє появі критичного проміжку. Дозволяє захопити ту ситуацію, яка тебе захоплює», – повідомляється в описі до «Захоплення».

Учасники програми «Простір уваги»: Яна Бачинська, Марія Голембійовська, Софія Дорошенко, Саша Іванцов, Євгеній Казак, Євгеній Образцов, Анастасія Омелич, Аліса Омельченко, Максим Рачковський, Антон Саєнко, Вадим Чикало. З групою працювали: Алєксєй Борісьонок, Лариса Венедиктова, Петро Владіміров, Микита Кадан, Ларіон Лозовий, Іван Мельничук, Денис Панкратов, Сергій Попов, Леся Хоменко.

01.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *