У київському ботсаду відбудеться "Дощ"

5 липня о 19:00 арт-група Light презентує інсталяцію «Дощ» у Ботанічному саду ім. М. Гришка (м. Київ; вул. Тимірязівська, 1). Художниці угрупування створять інтерактивний об’єкт, що дозволить взаємодіяти із мистецтвом на пряму.

Назву «Дощ» Light обрали за «прототипом» до інсталяції. На першу публічну роботу художниць надихнули актуальні соціальні виклики: осмислення досвіду використання технологій, взаємовідносини людини з природою та вплив сучасного мистецтва на життя.

«Ідея проекту (ескізи, макет), – те, що я бачу в процесі, – мені імпонує. Сподіваюся, що молодим художницям вдасться вдало завершити цікаву роботу», – розповідає художникМирослав Вайда, який є тьютором арт-групи.

 Подивитися на «Дощ» можна буде до 12 липня. Вхід – за тарифами та умовами ботанічного саду.

 Арт-група Light була заснована випускницями Школи Сучасного Мистецтва у 2015 році. За півтора року групою було реалізовано 3 групові виставкові проекти. Тьютор групи – український сучасний художник Мирослав Вайда. Учасницями групи є молоді художниці: Ольга Чекотовська, Олена Шибунова, Катерина Кубицька-Солдатова, Євгенія Антонова, Юлія Захарова, Ольга Антонова.

04.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *