Спільна виставка України та Копенгагену

Галереї Dymchuk Gallery (Україна) та Galerie Pi (Копенгаген) оголосили про співпрацю. Їхнім першим спільним проектом стане виставка «Which Way…» Вови Воротньова та Лотте Аггер.

Виставка презентує критичний погляд на минуле, сьогодення і майбутнє України та Данії.Лотте Аггер працює у жанрі фотографії та розглядає кожну фотографію як частку життя, а не репрезентацію світу. Її роботи пройняті ностальгією та нагадують вицвілі знімки зі старого альбому, який однаково може бути знайдений як на горищі будинку в Копенгагені, так і у Києві. Робота Вови Воротньова «Went West», раніше представлена у проекті «Експлуатація уявного» у рамках Стратегічних проектів 4-ї Міжнародної бієнале молодого мистецтва у Москві, осмислює східноєвропейське спрямування на Захід а також те, як візуально може виглядати мікс східно- та західноєвропейського контекстів.

 Відкриття «Which Way…» – 12 липня о 19:00 за адресою: м. Київ; вул. Ярославська, 21.

Невдовзі аналогічна виставка також відбудеться в Копенгагені. У подальшому Dymchuk Gallery та Galerie Pi відмовляться від національного представництва, залучаючи до проектів не лише українських і данських художників.

07.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *