"Соціальна угода" - хто кращий?

30 червня о 18:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ відкриє виставку «Соціальна угода». Митці із різних країн світу присвятять свої твори роботі із пам’яттю за мотивами конкурсу на тимчасову заміну пам’ятнику Леніна в Києві.

На колишньому місці пам’ятника в столиці переможиця конкурсу Синтія Ґутьєррес(Мексика) покаже інсталяцію «Населяючи Тіні». А у приміщенні фонду (вул. Набережно-Лугова, 8) художники із 10 країн світу  запропонують ознайомитися із різними прикладами переосмислення, інструменталізації та маніпулювання пам’ятними об’єктами. Учасники експозиції: Артуро Ернандез Алькасар (Мексика), Крістіна Бенжокі (Словенія/Сербія/Нідерланди), Лучезар Бояджиєв (Болгарія), Синтія Ґутьєррес (Мексика), Пілар Мата Дюпон (Австралія), Арсєній Жиляєв (Росія), Жанна Кадирова (Україна), Пілар Кінтерос (Колумбія), Ґай Кьоніґштайн, Красимір Терзієв (Болгарія), Кристіан Янковський (Німеччина).Кураторка: Катерина Філюк.

 

У рамках публічної програми, що є невід’ємною частиною проекту, заплановано проведення перформансів, воркшопів, лекцій та публічних дискусій щодо тимчасової інсталяції та ролі пам’ятних об’єктів у публічному просторі з залученням громади, активістів, представників місцевого врядування. Детальну програму буде оголошено на офіційному сайті 

 

Нагадаємо, ІЗОЛЯЦІЯ оголосила конкурс на тимчасову альтернативу пам’ятнику Леніна в Києві у квітні. Інсталяція «Населяючи Тіні» Синтія Ґутьєррес, яка перемогла у конкурсі, покликана спровокувати роздуми на тему нав’язаної пам’яті, системи, що зазнала краху, порожнечі та можливості її заповнити, проблеми конструювання ідентичності.

28.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *