Скульптори виставляться просто неба в Києві

Національний заповідник «Софія Київська» (м. Київ; вул. Володимирська, 24) запрошує на скульптурну виставку «Точка зору. Від Заходу до Сходу», що розпочнеться 7 червня о 16:00. На роботи сучасних українських скульпторів різних технік та тематики можна буде подивитися просто неба.

«Відсутність єдиної тематичної лінії, розмаїття технік і жанрів, поєднання фігуративу та абстракції, традиції і новаторства яскраво свідчать, що сучасна скульптура не є сталою й консервативною, з чітко фіксованими межами. Стаючи органічною частиною сакрального простору Національного заповідника, вона наближає історичний хронотоп до сучасного глядача й активно декларує своє власне ставлення до історії, пам’яті, ландшафту, людини та її внутрішнього світу. Виставка дає яскраве уявлення про сучасну скульптуру різних регіонів України й демонструє образні та формальні експерименти авторів в різних матеріалах. Це – бронза, метал, граніт, штучний камінь, дерево та лоза», – йдеться в описі до проекту.

У виставці взяли участь відомі українські скульптори: Петро Антип (Горлівка/ Київ), Тамара Бабак (Київ), Юрій Багаліка (Київ), Микола Бірючинський (Горлівка/ Київ), Олександр Волосенко (Київ), Владислав Волосенко (Київ), Олександр Дяченко (Київ), Олексій Золотарьов (Київ), Олег Капустяк (Львів), Світлана Карунська (Київ), Володимир Кочмар (Харків), Олександр Мацюк (Київ), Валерій Пирогов (Харків), Костянтин Синицький (Київ), Василь Татарський (Київ) і Василь Ярич (Львів).

«Точка зору…» триватиме в рамках ІІ Міжнародного фестивалю мистецтв «Анна Київська Фест» до 29 червня.

06.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *