Міжнародні експерти обговорять нову культурну стратегію в Києві

16 червня о 09:30 у Червоному корпусі Національного університету імені Т. Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться міжнародна конференція «Нова культурна стратегія». Подію приурочено до Тижня сучасного мистецтва Kyiv Art Week.

Серед спікерів конференції – куратор Галереї сучасного мистецтва в Тбілісі, арт-директор та куратор Сіднейської бієнале 2006 року, науковий співробітник Інституту сучасного мистецтва в Сінгапурі Чарльз Меревезер; генеральний інспектор Міністерства культури та комунікації Франції, лектор Університету Париж-Дофін Бенуа Пом’є; арт-критик, куратор «Маніфести-4» та Берлінської бієнале 2010 року Яра Бубнова; генеральний директор музейно-виставкового комплексу Мистецький Арсенал, засновник журналу Art Ukraine Наталія Заболотна та інші міжнародні експерти.

«Київ — місто з великою історією, багатою культурною спадщиною і потенціалом. Саме тому за умови продуманої культурної стратегії, взаємодії приватних і державних інституцій, а також безпосередньої участі жителів міста Київ найближчим часом може стати впізнаваною і привабливою культурною точкою на мапі Європи», — говорить куратор конференції Тамара Убері. — «Мета конференції, що пройде в рамках Kyiv Art Week, — разом зі світовими експертами в сфері культури сформувати чітке бачення нашої культурної стратегії, яка впливатиме на економічний розвиток та туристичну привабливість міста».

Детальна програма заходу – тут. Взяти участь у конференції можна безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Для цього потрібно надіслати лист з контактними даними на пошту conference@kyivartweek.com.

14.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *