Малишко візьме участь у львівській трієнале

Скульптор Микола Малишко та графік Юрій Савтер презентують спільний проект сьогодні,23 червня, о 17:00 у галереї «Дзиґа». Він відбудеться в рамках програми «Європейська столиця культури» на трієнале «Український зріз-2016».

Трієнале «Український зріз» вже проводили двічі у Львові – у 2010 та 2013 роках. За словами організаторів, символом цьогорічного арт-проекту є вибух. «Вибух є каталізатором, який радикалізує рівень дослідження трансформації процесів в сучасному мистецтві України. Ми змушені по-інакшому дивитись, думати, сприймати, аналізувати час перемін і актуальні процеси. Відбувається зміна полюсів, переосмислення, переоцінка — переТВОРЕННЯ», – повідомляють вони.

Микола Малишко працює зі скульптурою, графікою та малярством. Народився у селі Знаменівка на Дніпропетровщині. Лауреат премії «Відкриття ARSENALE» на Першій Київській бієнале ARSENALE (2012). Виставлявся у Дніпропетровському художньому музеї, Я Галерея у Дніпрі, в Мистецькому Арсеналі в Києві, на фестивалі «Гогольфест». Живе і працює в столиці.

Юрій Савтер відомий роботами із живопису, графіки, кераміка та стріт-арту. Народився та здобув освіту у Львові, де нині живе та працює. Виставки Савтера проводилися у Львові, Києві, Шешорах.

Джерело: dzyga.com

23.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *