Культурний маршрут

Нові арт-проекти в рамках Культурного Маршруту цього тижня будуть пов’язані із такими відомими мистецькими іменами, як Френк Гері, Олександр Сухоліт і Євген Павлов. Також у Києві відбудеться фестиваль творчої самоорганізації, а в Луцьку – форум про проблеми сучасного українського мистецтва.

24 травня о 19:00 в галереї «Дукат» (м. Київ; вул. Рейтарська, 8Б) відбудеться лекція«Європа без меж». Французька музеєзнавиця Аіда Розенстіль розповість про історії колекціонерів у Росії до і після революції 1917 року.

«WestArt Forum UA 2016» – мистецький форум, що відбудеться 26 травня у Луцьку. Він об’єднає мистецтвознавців, культурологів, художників та всіх прихильників арту навколо проблем українського мистецтва.

У цей таки день, 26 травняо 19:00 розпочнеться лекція про Френка Гері в дніпровській Я Галерея (вул. Гусенка, 17). Про відомого канадського-американського архітектора розкажуть в рамках лекторію, який триватиме в арт-центрі раз на тиждень.

 

Так само у четвер, 26 травняОлександр Сухоліт влаштує нову виставку в галереї «Триптих Арт» (м. Київ; вул. Десятинна, 13). У проекті «Поля Сухоліта» він покаже продовження своїх попередніх живописних серій.

У суботу, 28 травня, видавництво ArtHuss за підтримки Української фотографічної альтернативи презентують книгу «Євген Павлов. Тотальна фотографія». Презентація відбудеться о 15:30 в рамках фестивалю  Photobookshow Kyiv у Я Галереї (вул. Хорива, 49Б).

Також 28 травня у Києві стартує проект «DIYstvo». Це фестиваль міської самоорганізації та творчості у форматі «зроби сам». Подія відбудеться в лісі та гаражному кооперативі за адресою: вул. Петрівська, 34.

23.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *