"Камера Сенцова" в Лейпциге

«Камера Сенцова» – виставка, що розпочнеться 15 липня в Лейпцизькому музеї сучасного мистецтва за сприяння київського Центру візуальної культури. Художники присвятять свої роботи ув’язненому в Росії українському кінорежисеру.

«Камера Сенцова» розповість про те, як конфлікти захоплюють території, а їхні мешканці перетворюються на заручників. У фокусі проекту – не лише український Крим, а й острів Рюґен у Німеччині та Соловки у Росії.

 

«У цій камері опиняєшся наодинці із нав’язаною провиною і самим собою, але в той же час мусиш шукати можливостей подолати примус мовчання і заявити про себе. Камера Сєнцова – це простір для історій та образів, які мають бути розказаними і показаними. Але також це свого роду лінза, крізь яку стають видимі внутрішні конфлікти розповідачів і яка змушує глядачів упізнавати себе в іншому. Наближаючи місця і події, Камера Сєнцова сприяє формуванню власного позиціювання та солідарності», – повідомляється в анотації до виставки.

 Учасники проекту: Віталій Атанасов, Ґюнтер Брус, Артур Жмієвський, Ангеліна Карякіна, Ксенія Марченко, Марсель Ноак, Діана Поладова, Олексій Радинський, Микола Рідний, Михаїл Толмачов, Мірон Цовнір, Сандра Шуберт, Іванна Яковина. Кураторка: Катерина Міщенко.

12.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *