КАМА безкоштовно влаштує «Справжню виставку»

«Справжня виставка» – випускний проекту студентів і кураторів курсу «Contemporary Art» Київської академії медіа-арту (КАМА), що стартує 29 червня о 19:00 за адресою: вул. Дмитрівська, 80. Учасники виставки поміркують про те, що сьогодні означає навчатися та навчати мистецтву.

«…Кінцевою метою не є репрезентація художніх робіт, а радше запрошення до дискусії, яка почалася серед студентів та лекторів під час курсу в КАМА. Виставка фактично відбиває зміни, що відбулися з самими студентами протягом навчання: їхнє ставлення до простору, часу, власної ідентичності й загалом мистецтва. Відтак експозиція є результатом колективної роботи із освоєння, привласнення та виявлення протиріч у фізичному просторі академії, системі мистецтва та ідентичності художника», – повідомляється в описі до «Справжньої виставки».

Учасники виставки: Віра Ганжа, Анна Діанова, Женя Капля, Анна Кахіані, Аліса Меженська, Данііл Немировський, Денис Нечай, Ксенія Поліщук, Марія Шостаковська. Менеджери проекту: Дар’я Владимирова, Юлія Гнат, Анна Кахіані, Августіна Самойліченко. Куратори курсу: Ольга Балашова, Лізавета Герман, Марія Ланько. Тьютор – Леся Хоменко.

Відвідати «Справжню виставку» можна до 30 липня. Вхід – безкоштовний.

Джерело: сторінка проекту в Facebook

24.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *