Художники навчать дітей мистецтву в Карпатах

З 12 червня до 19 серпня у Карпатах, на Буковині, стартує культурно-соціальний проект DEC Art, направлений на розвиток сучасного мистецтва в Україні.

У рамках проекту у єдиному творчому просторі зберуться молоді митці, щоб навчити дітей-учасників літнього табору DEC Camp розбиратися у мистецтві та створювати його. На базі резиденції кожен митець разом з дітьми створить по 2 роботи. Через конкурсний відбір у 5 змін організатори відберуть 20 найкращих робіт різних напрямів – скульптура, живопис, перформанс, кераміка тощо, які будуть представлені на виставці, що відбудеться восени у Києві. В рамках проведення конкурсу кожен з учасників виступить у ролі тренера та буде проводити майстер-класи для дітей. 

Для того, щоб стати учасником резиденції, необхідно відправити заявку на decart@dec.ua та в темі листа вказати «Арт-резиденція у Карпатах».

Лист має у себе включати:

1. CV/резюме автора

2. Фото 3-5 робіт автора

3. Короткий мотиваційний лист.

Усі витрати на проживання, харчування, проїзд, матеріали для творчості – сплачені організаторами «DEC camp».

6 червня 2016 року на сторінці DEC Art у Facebook будуть оголошені митці, яких відібрала експертна комісія для участі у резиденції.

Дати змін:

12–24 червня 2016

26 червня –8 липня 2016

10–22 липня 2016

24 липня –5 серпня 2016

7–19 серпня 2016

У кожній зміні братимуть участь по 4 художника.

На завершальному етапі проекту, восени у Києві відбудеться благодійний аукціон, кошти від якого будуть направлені на розвиток сучасного мистецтва в Україні та підтримку молодих митців.

Організатор проекту – компанія DEC (Development Education Culture), яка активно підтримує розвиток юних талантів.

27.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *