Художники із України, США, Лівану та ін. влаштують секс-діалоги

«Sex Dialogues» – нова виставка, що розпочнеться в ЄрміловЦентрі (м. Харків; Площа Свободи, 4) 10 червня о 20:00. Художники із України, Австрії, Лівану, Італії, Японії, США та Словенії виведуть обговорення сексу із площини жовтої преси в соціокультурний дискурс.

«Проект не зламає суспільні стереотипи,  не розкаже про секс те, чого ніхто не знав досі. Sex dialogues – це експеримент нової розмови на звичну тему, про яку, здавалось, вже нема що сказати. Це обмін досвідом між людьми з різним бекграундом, симбіоз мистецтв, який повинен стати не просто умовним об’єднанням різних практик і технік, а створити нову форму, що дозволяє бути сучасній формі інтерактивного мультимедіа інтегрованій у стару оболонку – чи то інтерактивна скульптура, чи інтерактивний об’єкт», – повідомляється в анотації до виставки.

Куратори проекту: Нік Акорн (Україна/Австрія), Вікторія Бавикіна (Україна). Учасники: Віталій Кохан (Україна), Такуто Фукуда (Японія), Константин Зоркін (Україна), Нікола Лекка (Італія ), Анаі Маєр (Австрія / Ліван), Богдан Волинський (Україна), Джонатан Картер (США), Дар’я Титаренко (Україна), Валеріо Заніні (Італія), Ома Шу (Україна), Себаст’ян Вьорер (Австрія), Гамлет Зіньковський (Україна), Барбара Борко (Словенія), Оксана Солоп (Україна), Антон Ткаченко (Україна).

«Sex Dialogues» можна відвідати до 20 червня.

09.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *