Фотохудожники переосмислять чуже мистецтво

Культурний фотографічний центр PhotoCULT запрошує на виставку«Апропріація», що стартує 4 липня о 18:00 в Інституті проблем сучасного мистецтва (м. Київ; вул. Щорса, 18д). Учасники творчої майстерні Романа Пятковки покажуть фотороботи на основі переосмислення чужого візуального досвіду.

«Сучасне образотворче мистецтво, перефразовуючи Ролана Барта, – це багатовимірний простір, де поєднуються і сперечаються один з одним різні види образів, жоден з яких не є початковим; вони зіткані з цитат, які відсилають до тисяч культурних джерел. Світ кровоточить розумінням того, що “оригінальності” як такої немає і не може бути. Тому жодне зображення саме по собі не нове і не унікальне: кожне – перероблений коктейль з смислів, зашифрованих у культурно-історичні зумовлені знаки та символи», – йдеться в анотації до «Апропріації». 

Учасники проекту: Катерина Яшта, Тарас Явір, Наталя Сокоренко, Настя Бордун, Максим Фіногеєв, Олексій Товпіга, Ольга Ткаченко, Тетяна Богуславська, Юлія Полуніна-Бут, Юрій Лісовський, Світлана Левченко, Геннадій Чернега, Ілля Жекалов, Антон Буяло, Олексій Тітов, Лана Янковська, Ельміра Сидяк. Куратор: Роман Пятковка.

30.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *